پرچم رضوی در هندوستان

فهرست مطلب

به گزارش معارف الهیه به نقل از خبرگزاری شفقنا ؛ کاروان اعزامی زیر سایه خورشید به کشور هندوستان، در شهر لاک نو مرکز ایالت اتراترادیش هندوستان مورد استقبال با شکوه محبان اهل بیت (ع) قرار گرفت.40
به گزارش شفقنا به نقل از ستاد خبری هفتمین دوره جشن های مردمی زیر سایه خورشید؛ این مراسم که به همت موسسه فرهنگی اهل بیت(ع) لاک نو برگزار شد مورد استقبال با شکوه رهبر شیعیان این منطقه قرار گرفت.
در این مراسم مردم با گل افشانی کاروان زیر سایه خورشید مسیر عبور خادمان رضوی را به فرشی از گل مبدل نمودند و از پرچم بارگاه منور رضوی تبرک جستند، علاوه بر تجلیل و بزرگداشت خادمان امام رضا(ع)، سخنرانی حجت الاسلام حاج علی اکبری، قرائت و تواشیح افخم الشعراء و مداحی محمد باقر اتحاد، مداحان و سخنرانان هندی در جشن بزرگ زیر سایه خورشید به اجرای برنامه پرداختند.
زیارت پرچم بارگاه ملکوتی رضوی و توزیع هدایای متبرک آستان قدس رضوی حال و هوای خاصی را به این مراسم بخشید.
عیادت از بیماران در یکی از بیمارستان های بزرگ این منطقه و توزیع سبدهای میوه و بازدید از بزرگترین حسینیه جهان اسلام از دیگر برنامه های این کاروان در شهر لاک نو مرکز ایالت اتراترادیش هندوستان بود.
یادآور می شود؛ هفتمین دوره جشن های مردمی زیر سایه خورشید همزمان با 200 شهر در داخل کشور در 45 شهر از 12 کشور دنیا در حال برگزاری است.

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *