قتل عام مردم مظلوم یمن مقابل چشمان فروبسته مجامع حقوق بشری! آغاز دور جدید جنایت رژیم سعودی در یمن/ مردم «تعز» در خاک و خون + تصاویر

  • خانه
  • اخبار
  • رویدادهای برگزیده
  • قتل عام مردم مظلوم یمن مقابل چشمان فروبسته مجامع حقوق بشری! آغاز دور جدید جنایت رژیم سعودی در یمن/ مردم «تعز» در خاک و خون + تصاویر

فهرست مطلب

جنگنده‌های رژیم جنایتکار سعودی با بمباران یک منطقه مسکونی در استان «تعز» یمن، 18 نفر از شهروندان غیرنظامی یمنی را به شهادت رساندند.

به گزارش معرف الهیه خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ رژیم عربستان سعودی جنایت دیگری را در کشور یمن مرتکب شد که این آغاز دور جدید قتل عام مردم مظلوم این کشور لقب گرفته است.

جنگنده‌های این رژیم با بمباران یک منطقه مسکونی در استان «تعز» یمن، 18 نفر از شهروندان غیرنظامی یمنی را به شهادت رساندند.

شدت این بمباران به حدی بوده که هنوز هم تعدادی از جنازه ها زیر آوار مانده است و احتمال افزایش آمار شهدا در ساعات و روزهای آینده می‌رود.

رژیم عربستان سعودی پس از کشته شدن ده‌ها سرباز اماراتی، بحرینی و سعودی در استان «مأرب» یمن، بر بمباران مناطق مختلف یمن شدت بخشیده و روزانه ده‌ها بار مناطق مسکونی را در شهرهای مختلف یمن بمباران می‌کند.

گفتنی است، عربستان از پنج ماه پیش و به بهانه بازگرداندن رئیس جمهور فراری یمن، حملات هوایی خود را به یمن آغاز کرد که تاکنون در این حملات هزاران نفر از شهروندان غیرنظامی یمنی که بیشتر آن‌ها را زنان و کودکان تشکیل می‌دهند، به شهادت رسیده‌اند.

………………..

به اين مطلب امتياز دهيد

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از شما متشكریم

عضويت شما در سايت با موفقيت انجام شد

5/5

ايميل ها بزودی برای شما ارسال می شوند