طرح نبش قبر حضرت زینب افشاء شد

فهرست مطلب

به گزارش معارف الهیه ؛ حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمد طباطبایی «معاون دبیرکل گروه عصائب اهل الحق عراق » در مصاحبه با خیرگزاری ابنا ضمن مطالبی گفت: 73

در یکی از حملات مجاهدان ما به مواضع تروریست‌ها در سوریه، یکی از این تروریست‌ها را دیدند که هنوز جان دارد و آن تروریست با خود فکر کرد که مجاهدان عصائب اهل الحق از دوستان او هستند، بنابراین طلب آب کرد و مجاهدان عصائب اهل الحق بر طبق روش و سیره اهل بیت‌(ع) آب را از اسیر منع نکرده و سیرابش کردند.

این تروریست پس از این اقدام جوانمردانه نیروهای ما، “علیکم بالتمثال ؛ بر شما باد تمثال” را چندبار تکرار کرد ولی آنان متوجه منظور وی از تکرار کلمه تمثال نشدند. مجاهدان عصائب اهل الحق پس از مدتی به یکی از پایگاه‌های نیروهای تروریستی در همان منطقه حمله کردند و در ماجرای بررسی اتاق‌ها، متوجه اسنادی سرّی شدند. در بین این اسناد، نقشه‌ای وجود داشت که در وسط آن تمثالی کشیدده شده و در توضیح آن آمده بود: «هدف ما از ورود به سوریه این است که به حرم سیده زینب وارد شویم و پیکر او را از قبر بیرون بکشیم و تمثال یزید بن معاویه در حالتی که سر حسین بن علی را به‌ دست دارد به ‌جای آن بگذاریم».

به لطف خدا و به حرمت خون شهدا و مقاومت آنان، این آرزوی تروریست‌ها هیچ‌گاه به‌وقوع نخواهد پیوست.

به اين مطلب امتياز دهيد

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از شما متشكریم

عضويت شما در سايت با موفقيت انجام شد

5/5

ايميل ها بزودی برای شما ارسال می شوند