داعش یک پیرمرد را از بالای ساختمان چند طبقه به پایین انداخت + تصاویر

فهرست مطلب

عناصر داعش که فتوای لواط را در دستور کار خود دارند یک پیرمرد رقه‌ای را به همین اتهام به قتل رساندند.

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ دهها نفر از مردم رقه در شمال سوریه روز شنبه نظاره‌گر صحنه اعدام یک پیرمرد بودند که با چشمانی بسته از بالای یک ساختمان چند طبقه به پایین پرتاب شد.

تروریست‌های داعش که به این پیرمرد تهمت لواط را زده‌اند وی را به بالای یک ساختمان نیمه کاره در رقه برده و پس از قرائت حکم او را از بالا به پایین انداختند.

مزدوران داعش که قوانین سختگیرانه‌ای را برای مردم رقه وضع کرده‌اند عملکردی مصداق نعل وارونه دارند چراکه فتاوی چندش آور و مضحک جهاد نکاح و جهاد لواط، را در دستور کار خود قرار داده‌اند اما مردم بی‌دفاع رقه را به همین بهانه‌ها به بدترین شکل ممکن به قتل می‌رسانند.

عناصر داعش در حین اعدام پیرمرد رقه‌ای از لحظه بالا بردن تا پایین انداختن وی تصویربرداری کرده و پس از افتادن وی به پایین با سنگ به بدن نیمه جان وی افتاده و وی را کشتند.

عملکرد گروه خونخوار داعش که با دغدغه‌ و نگرانی نسبت به شریعت، جوی خون در سوریه و عراق به راه انداخته‌اند هیچ ربطی به اسلام ناب محمدی ندارد. بلکه عمده‌ترین دغدغه آن دستیابی به منابع غنی هر شهر و منطقه و سودای حکومت است.

عدم توجهات نهادهای بین المللی موجب شد که داعش با انتشار فیلم و تصاویر بسیار خشن، سعی در استفاده از استراتژی ایجاد وحشت کند تا شاید بدین وسیله به نتیجه برسد.

به اين مطلب امتياز دهيد

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از شما متشكریم

عضويت شما در سايت با موفقيت انجام شد

5/5

ايميل ها بزودی برای شما ارسال می شوند