داعش فراری های خود را اعدام کرد

فهرست مطلب

به گزارش معارف الیه به نقل از پایگاه خبرگزاری العالم ؛ بعد از شکست خفت بار تروریست های داعش در عین العرب، اخباری مبنی بر تلاش عناصر این گروه برای فرار و متعاقبا اعدام توسط هم رزمان افراطی خودشان منتشر می شود.

” زید الفارس “خبرنگار آناتولی امروز به نقل از یکی از عناصر داعش خبرداد که 60 تن از اعضای این گروه که قصد داشتند با فرار از رقه و گذشتن از مرز به سمت خاک ترکیه بروند، توسط اعضای دیگر داعش دستگیر شده اند.

الفارس خاطرنشان کرد این افراد که اغلب تابع عربستان و کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس بودند اسلحه خود را در یکی از پایگاه های داعش گذاشته و به بهانه خرید در بازار از شهر خارج شده و سعی داشتند خود را به منطقه “المنبطح” در نزدیکی مرز ترکیه و سوریه برسانند که 4 خودروی متعلق به داعش آنان را متوقف و بازداشت کرد.

خبرنگار آناتولی تاکید کرد که این افراد بعد از منتقل شدن به مکان نامعلوم ظهر دیروز، سه شنبه، به اتهام فرار از جهاد و پناه بردن به حکومت کفر اعدام شده اند.

یک منبع پزشکی که خواست نامش فاش نشود، گفت: نیروهای داعش تعداد زیادی جسد را که به گفته خودشان متعلق به خائنان است به منطقه کوهستانی “الهوته” برده اند. این مکان یک حفره طبیعی است که داعش جسد قربانیان خود را درون آن می اندازد.

به اين مطلب امتياز دهيد

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از شما متشكریم

عضويت شما در سايت با موفقيت انجام شد

5/5

ايميل ها بزودی برای شما ارسال می شوند