حملۀ ناکام جنایتکاران داعش به کربلا

فهرست مطلب

به گزارش شيعه آنلاين، اخبار رسيده از شهر کربلاي معلي حاکي از آن است که نيروهاي تروريستي – تکفيري «دولت اسرائيلي عراق و شام» موسوم به “داعش” با کمک و حمايت نيروهاي بازمانده از رژيم منحله بعث، نيمه شب گذشته تلاش کردند حمله تمام عياري به شهر کربلا کنند.
حمله شب گذشته تروريست ها به کربلا بسيار سنگين و در نوع خود بي سابقه بوده اما بحمدالله با مقاومت نيروهاي ارتش عراق و نيروهاي مردمي و مدافعان حرم،‌ تروريست ها و بعثي ها موفق به اجراي طرح و نقشه شوم خود نشدند و حمله آنان دفع شد.
وي در ادامه افزود: حمله شب گذشته به قدري سنگين بوده که نمي توان تعداد تروريست هايي که در آن شرکت کرده بودند را تخمين زد اما آمار غير رسمي و اوليه حاکي از آن است که نزديک به دو هزار نفر بوده و انواع سلاح را در اختيار داشته اند.
خبرنگار شيعه آنلاين همچنين گفت: به رغم اينکه نيروهاي ارتش عراق و نيروهاي مردمي و مدافعان حرم موفق شدند توطئه شب گذشته تروريست ها را خنثي کنند اما بايد اعتراف کرد که آنان غافلگير شده و پيش بيني حمله اي در اين سطح را نداشتند.
او ادامه داد: از ساعات اوليه صبح امروز به درخواست استانداري کربلاي معلي، تعدادي زيادي از نيروهاي ارتش و امنيتي به کربلا اعزام شده تا به نيروهاي سابق بپيوندند زيرا اخبار و اطلاعات رسيده حاکي از آن است که تروريست ها بعد از حمله شب گذشته از منطقه دور نشده اند بلکه در باغ هاي اطراف کربلا کمين کرده و منتظر زمان و فرصتي مناسب براي حمله مجدد به کربلا هستند.
خبرنگار ما افزود: بر همين اساس از صبح امروز تدابير امنيتي در ورودي هاي شهر کربلا شديد تر شده و بر همه مؤمنين و عاشقان اهل بيت عصمت و طهارت عليهم السلام واجب است که براي پيروزي ارتش عراق و مدافعان حرم و همچنين شکست تروريست ها و بعثي ها، دست به دعا و نيايش بردارند.
تکمیلی: لازم به ذکر است، این حمله ناکام تروریست ها و بعثی ها به کربلا نیمه شب گذشته رخ داد و همان طور که در فوق نیز ذکر شده ناموفق بوده و لذا آنها موفق نشده اند وارد شهر کربلا شوند. 
نیروهای ارتش و امنیتی با کمک نیروهای مردمی مدافع حرم موفق شدند حمله آنان را که در اطراف شهر کربلا آغاز شده بود، خنثی کنند و به آنها اجازه وارد شدن به محیط شهر را نشوند از همین رو بیشتر اهالی کربلا از این خبر اطلاع نیافتند و بسیاری از زائران هم که در حال حاضر در شهر کربلا به سر می برند، از وقوع چنین حمله ای اظهار بی اطلاعی کرده اند.

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *