حضور داعشی ها در آلمان

فهرست مطلب

به گزارش سرویس بین الملل جام نیوز، پایگاه خبری “الحدث نیوز” گزارش داد که روز گذشته تجمعی در حمایت از دولت اسلامی و “ابوبکر البغدادی” سرکرده آن در یکی از مناطق آلمان برگزار شد.

در این تجمع دهها تن از داعشی های آلمانی با در دست داشتن پرچم های این گروه تروریستی شعارهایی را در حمایت از داعش و رهبر آن سر دادند که این اقدام موجب شد تا پلیس آلمان برای متفرق کردن آن ها وارد عمل شود.

تجمع کنندگان که بیشتر آلمانی هایی بودند که در این اواخر مسلمان شده بودند در مقابل پلیش مقاومت کرده و به نیروهای امنیتی جمله کردند که در مقابل پلیش نیز با استفاده از باتون و اسپری فلفل این تجمع را سرکوب و حاضرین را دستگیر کرده و به مقامات قضایی تحویل داد.

 

p j

به اين مطلب امتياز دهيد

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

2 پاسخ

  1. باسلام.
    خیلی سایت پرمحتوایی درست کرده اید.
    میخواستم بدونم این اعمال وحشیانه وغیرانسانی داعشی ها باعث وحشیانه جلوه دادن اسلام در افکار عمومی جهانیان شده است یاخیر(چون درنام گروهشون کلمه اسلامی است)؟

    1. بسم الله الرحمن الرحیم
      بله متأسفانه بعضی دشمنان اسلام در پشت پرده از این گروه ها حمایت مالی می نمایند و پس از آن با مستمسک قرار دادن اعمال این گروه ها اسلام را دین خشونت دانسته و مسیحیت را از گرویدن به اسلام باز می دارند ولی اقدام سایر گروه های مسلمین در طرد این گروه تا حدودی نقشۀ انها را خنثی می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از شما متشكریم

عضويت شما در سايت با موفقيت انجام شد

5/5

ايميل ها بزودی برای شما ارسال می شوند