توهین طنز پرداز وهابیت به هموطنان بلوچ ایرانی

فهرست مطلب

«ملا زاده» که مدیریت محتوایی «وصال» فارسی را بر عهده دارد با حضور در یک شبکه سعودی مدعی شد صد هزار نفر از بلوچستان ایران آماده کمک به عربستان برای تجاوز نظامی در یمن هستند.

توهین طنز پرداز وهابیت به هموطنان بلوچ ایرانیبه گزارش «شیعه نیوز»، “عبدالرحيم ملا زاده” که مدیریت محتوایی برنامه های شبکه وهابی “وصال” فارسی را بر عهده دارد ، با حضور در یک شبکه سعودی مدعی شد : صدهزار نفر از بلوچستان ایران آماده کمک به عربستان برای تجاوز نظامی در یمن هستند!

ملازاده که با نام “ابومنتصر بلوچی” نیز شناخته می شود با حضور در برنامه “حراک” که از شبکه عربستانی “فور الشباب” و با اجرای مجری معروف سعودی «عبدالعزیز قاسم» پخش می شود، گفت: ملک سلمان پادشاه جدید عربستان، روحیه را به اهل سنت ایران بازگرداند و مسلمانان باید به این پادشاه افتخار کنند. وی افزود: اقلیت سنی در ایران باید حمایت مالی شوند تا بتوانند مقاومت نظامی خود در داخل را تقویت کنند.

ملازاده سپس بر آموزش سنی های ایران در دانشگاه های سعودی تاکید کرد و گفت: علم مهم تر از جنگ است و این همان کاری است که ایران برای آموزش نظامیان خود به کار می گیرد. ما خواهان آن هستیم که درهای دانشگاه های سعودی برای ایرانی ها (اهل سنت) باز شود و اینکه امور حج و عمره برای ما راحت تر گردد.

عربستان سعودی به همراه دیگر اعضای شورای همکاری به جز عُمان از روز پنجشنبه (6 فروردین) تجاوز نظامی خود علیه یمن را آغاز کردند.

«شبکه فارسی وصال (وابسته به شبکه الوصال کویت) به پیشنهاد عبدالرحیم ملازاده تاسیس گردیده و هم اکنون مشغول به فعالیت است. بخش عمده ای از برنامه های این شبکه نیز توسط همین فرد مدیریت و اجرا می­شود.

ملازاده سالها پیش به کویت پناهنده شده و از توهین  به تمام ارکان جمهوری اسلامی پرهیز نمی کند.  او که پیشتر در شبکه ماهواره ای “رنگارنگ” برنامه های تکفیری و سراسر توهین خود را اجرا مینمود، در گفت و گوی خود با شبکه الوصال کویت آورده است: شبکه «وصال فارسی» می تواند از هزاران مسجد و منبر تأثیر بیشتری داشته باشد«او همچنین افزوده است »بزرگ ترین جهاد، جهاد زبانی است و تأثیری که یک شبکه ماهواره ای در مدت پنج سال می تواند داشته باشد، از 500 سال فعالیت و تبلیغ عادی بیشتر است».

به اين مطلب امتياز دهيد

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از شما متشكریم

عضويت شما در سايت با موفقيت انجام شد

5/5

ايميل ها بزودی برای شما ارسال می شوند