تلاش سلفی‌های مصر برای محدود کردن شیعیان در ماه مبارک رمضان

فهرست مطلب

ائتلاف سلفی موسوم به “صحابه و آل البیت ادعا کرد که شیعیان در مصر قصد دارند با استفاده از ماه مبارک رمضان و با برنامه های خاص، افراد بیشتری را به سمت مذهب خود جذب کنند.

به گزارش معارف الهیه از «شیعه نیوز»، ائتلاف سلفی موسوم به “صحابه و آل البیت ادعا کرد که شیعیان در مصر قصد دارند با استفاده از ماه مبارک رمضان و با برنامه های خاص، افراد بیشتری را به سمت مذهب خود جذب کنند و آنها به ادعا خود این نقشه را برملا کرد‌ه اند.

«علاء سعید» یکی از اعضای ائتلاف مذکور گفت: ائتلاف ما تحرکات شیعی برای باز کردن کانال های ارتباطی با شهروندان مصری در این ماه رصد کرده است و آنها قصد داشته اند در این راستا از آمادگی شهروندان در ماه رمضان برای شنیدن هر وعظ و خطبه دینی استفاده کنند.

وی افزود: این نقشه شامل روش‌های قدیمی شیعه در ماه رمضان و به این صورت است که تجمعات و سازمان‌های صوفی دفترچه هایی تحت عنوان “حب آل البیت” را توزیع می‌کنند و علاوه بر این از باب زکات و توزیع مال میان فقرا وارد می‌شوند و درمقابل افکار شیعی را به آنها تلقین می کنند.

سعید در ادامه ادعاها خود گفت: موضوع جدید در ماه رمضان امسال از سوی شیعیان، توزیع «بسته های رمضان» است که از طریق موسسات خیریه میان نیازمندان توزیع می شود و علاوه بر این، سفره های افطار در منازل رهبران شیعه به ویژه در منزل «عماد قندیل» برپا خواهد بود.

سلفی های مصر به صورت نظام‌مند چندین ماه است که علیه شیعیان دست به تحریک می زنند.

به اين مطلب امتياز دهيد

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از شما متشكریم

عضويت شما در سايت با موفقيت انجام شد

5/5

ايميل ها بزودی برای شما ارسال می شوند