تشکیل گردان أم البنین

فهرست مطلب

به گزارش معارف الهیه به نقل از شیعه آنلاین، اخبار رسیده از بغداد پایتخت عراق حاکی از آن است که حجة الإسلام و المسلمين شیخ «جلال الدین صغیر» روحاني سرشناس و عضو برجسته مجلس اعلای عراق و امام جمعه مسجد براثا در بغداد، در نشستي خبری از عزم و جزم خود براي مقابله با داعش خبر داد.119

اين روحاني سرشناس عراقي طي اظهاراتي در اين باره گفت: تروریست های گروهک تکفيري داعش ، نفس های آخر خود را در عراق می زنند.

وی در ادامه گفت: بعد از صدور فتواي مرجعیت دینی در نجف اشرف، بسیاری از مردم آمادگی حضور خود را اعلام کردند اما بيشتر ثبت نام کنندگان فاقد صلاحیت های نظامی بودند، فلذا ممانعت هایی بوجود آمد. حدود 500 هزار نفر از ثبت نام کنندگان، اکنون در آمادگی کامل بسر مي برند و ان شاء الله این تعداد در چند روز آینده برای نبرد اعزام خواهند شد و خودم شخصا براي مبارزه عليه تکفيري ها، در کنار نیروهای جهادی علیه تروریست ها حضور خواهم یافت.

لازم به ذکر است،‌ شیخ «جلال الدین الصغیر» بعد از لبیک به ندای مرجعیت و با هدف مقابله با تروریست های تکفيري داعش ، لباس رزم پوشید و با همکاری مجلس اعلا و سپاه بدر، اخيرا گردانی به نام «ام البنین سلام الله عليها» را تشکیل داده است.

او در ميان اظهاراتش در اين کنفرانس خبري نيز به طور غير مستقيم به تشکيل دادن گردان «أم البنين» اشاره کرد.

در پایان لازم به ذکر است که گروهک تروریستی داعش ، برای قتل حجة الإسلام و المسلمين شیخ «جلال الدین الصغیر» مبلغ چهار هزار دلار جایزه گذاشته است.

به اين مطلب امتياز دهيد

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از شما متشكریم

عضويت شما در سايت با موفقيت انجام شد

5/5

ايميل ها بزودی برای شما ارسال می شوند