اینترنت بین داعش اختلاف انداخت

فهرست مطلب

به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم به نقل از«سومریه نیوز» اختلافات شدید میان سران داعش درباره فتواهایی که این گروه سعی دارد آن ها را بر مردم اعمال کند، صبح امروز( سه شنبه) منجر به درگیری مسلحانه میان سران داعش و آتش زدن خودروی یکی از سرکردگان این گروه شده است.

در پی صدور فتواهایی دال بر ممنوعیت کاربرد اینترنت، گیرنده های ماهواره ای و تلفن های هوشمند اختلافاتی بین سران این گروه رخ داده است. گویا این فتواها به مذاق برخی از عناصر داعش خوش نیامده است و باعث درگیری شده است.

گروه داعش پس از تسلط بر استان نینوا، فتواهایی را صادر کرد که مردم از آن استقبال نکردند. یک مسئول محلی در استان نینوا می گوید داعش لباس افغانی را بر مردم موصل تحمیل کرده و تمام لباسهای دیگر را از فروشگاه ها جمع آوری کرده است.

همچنین داعش مالیاتهایی را بر برخی کالاهای وارده به استان نینوا وضع می کند و برخی از اجناس مانند دخانیات را از فروشگاه ها جمع آوری و آتش می زند.

یک منبع در دانشگاه موصل نیز از اقدام داعش برای تفکیک دانشجویان دختر و پسر در دانشگاه، تغییر مقررات دانشگاهی و تغییر نام دانشکده هنرهای زیبا به “خط و تزیین” خبر داده است.

به اين مطلب امتياز دهيد

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از شما متشكریم

عضويت شما در سايت با موفقيت انجام شد

5/5

ايميل ها بزودی برای شما ارسال می شوند