افتتحاح مکتب عایشه در مشهد رضوی

فهرست مطلب

به گزارش معارف الهیه به نقل از شيعه آنلاين، اخبار رسيده از شهر مشهد مقدس حاکي از آن است که اخيرا مکتبي بنام “مکتب عايشه” در يکي از محله هاي مشهد افتتاح شده است.

گفته مي شود در خیابان “وحدت”، هئیت مجمع الذاکرین حضرت زهرا هر هفته شب های چهارشنبه به برگزاری جلسه شعر و مدح اهل بیت عليهم السلام مي پردازد.

اين مراسم با حضور پیرغلامان حسینی و شعرا و مداحان برگزار مي شود اما شنيده شده که از چند هفته پيش آپارتماني روبروی این هئیت توسط یکی از ثروتمندان غير شيعه با قيمتي بيش از حد معمول خريداري شده مکتبي بنام “مکتب عايشه” داير شده و دقيقا در شب هاي چهارشنبه به گرفتن مراسم منقبت خوانی و ذکر فضائل خلفا و عایشه و حفصه می پردازند.

بررسي هاي انجام شده نشان مي دهد که اين مراسم به شدت مورد استقبال قرار گرفته هنگام برگزاری اين مراسم، منطقه مملو از جمعيت مي شود.

در همين حال يکي از اهالي منطقه در اين باره مي گويد: اگر اين افراد از اهل سنت بودند، ما مشکلي نداشتيم زيرا از مدت ها پيش در اين منطقه اهل سنت هم حضور داشته اند، اما متأسفانه بسياري از آنان از افراطيون هستند.

لازم به ذکر است چندي پيش مرجع عاليقدر حضرت آيت الله شيخ «ناصر مکارم شيرازي» نسبت به مهاجرت مشکوک افراطيون به مشهد مقدس هشدار داده بود.

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *