اعزام ۳۵۰ زائر به صورت رایگان به کربلا

فهرست مطلب

یکی از خیران شهر تهران در اقدامی خیرخواهانه ۳۵۰ عاشق اهل بیت علیهم‌السلام را برای زیارت حرم حضرت سیدالشهدا (علیه‌السلام) به عتبات عالیات اعزام کرد.

به گزارش«شیعه نیوز»، یکی از خیران شهر تهران در اقدامی خیرخواهانه ۳۵۰ عاشق اهل بیت علیهم‌السلام را برای زیارت حرم حضرت سیدالشهدا (علیه‌السلام) به عتبات عالیات اعزام کرد.این نیکو کار که نخواست نامش فاش شود، گفت: در روایت داریم « من زار الحسین (علیه السلام) عارفاً بحقّه، غفر الله له ما تقدم من ذنبه و ما تأخر؛ هر کس امام حسین (علیه السلام) را با شناخت حق او زیارت کند، خداوند گناهان گذشته و آینده او را می‌آمرزد. » از این‌رو تلاش خواهم کرد تا زایرانی را که توان مالی ندارند به این سفر معنوی اعزام کنم تا ذخیره آخرتی برای من رقم بخورد.

وی تصریح کرد: سفر عتبات عالیات در میان شیعیان و مسلمانان جهان اسلام از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است بنابراین باید تلاش کنیم تا این گونه سفرها برای همگان فراهم شود تا بتوانند حرم سیدالشهدا (علیه‌السلام) را از نزدیک زیارت کنند.

این نیکوکار ادامه داد: سال گذشته نیز برای شماری از عاشقان اهل بیت علیهم‌السلام، امکان سفر زیارتی به عتبات را فراهم کردیم که خوشبختانه توانستند برای نخستین بار به این سرزمین سفر کنند.

وی یادآور شد: این فرهنگ نیکوکاری باید در میان سایر خیران نیز نهادینه شود تا زایران بیشتری از کشورهای مختلفی به عتبات عالیات سفر کنند.

به اين مطلب امتياز دهيد

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

از شما متشكریم

عضويت شما در سايت با موفقيت انجام شد

5/5

ايميل ها بزودی برای شما ارسال می شوند