ورود سلفی با ماشین در حسینیه

فهرست مطلب

به گزارش شيعه آنلاين، اخبار رسيده از شهر کويت پايتخت کشور کويت حاکي از آن است که عصر روز گذشته يک فرد ناشناس با يک خودروي به يکي از حسينيه هاي شيعيان در کويت حمله کرد.

گفته مي شود بر اثر اين حمله، خسارت هايي به حسينيه “عاشور” وارد شده اما بحمدالله اين حمله تروريستي هيچ تلفات جاني در بر نداشته است.تصویر برخورد

در پي اين حمله، نيروهاي پليس کويت فورا خود را به محل رسانده و بررسي موضوع را آغاز کرده اند. تاکنون هويت واقعي فرد حمله کننده مشخص نشده اما بررسي هاي اوليه نشان مي دهد که اين حمله، اقدامي تروريستي بوده که توسط يکي از سلفي هاي کويت انجام شده است.

از سوي ديگر «صالح عاشور» از نمايندگان شيعه در پارلمان کويت ضمن انتقاد شديد از اين اقدام تروريستي، از وزارت کشور کويت خواست رسيدگي فوري به اين مسأله و برخورد قانوني با عامل يا عاملان را آغاز کنند.

وي در ادامه افزود: اين درخواست بنده از وزارت کشور کويت است و لحظه به لحظه روند تحقيقات در اين باره را از مقامات وزارت کشور کويت خواستار هستم.

از سوي ديگر «يوسف زلزله» نماينده سابق پارلمان کويت نيز طي اظهارات ضمن انتقاد از اين رفتار فتنه انگيز، گفت: بدون شک آثار انديشه تروريستي – تکفيري در اين اقدام مشاهده مي شود و ملموس است. هر کسي که اين کار را مرتکب شده، به دنبال ايجاد درگيري طايفه اي و فرقه اي در کويت است.

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *