صفحه اصلی ارتباط باما درباره ما رایانامه خبر خوان

هلاکت سرکرده های سعودی و چچنی «جبهه النصره»

ارتش سوریه در کمینی دقیق موفق شد، 15 سرکرده سعودی و چچنی وابسته به گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره» را در غوطه شرقی دمشق به هلاکت برساند.
هلاکت سرکرده های سعودی و چچنی «جبهه النصره»

به گزارش معارف الهیه از «شیعه نیوز»، پس از روزها رصد و پیگیری نیروهای امنیتی ارتش سوریه و جمع آوری اطلاعات دقیق، این نیروها موفق شدند، با نصب کمینی اطراف شهرک «خان الشیح»، در ریف غربی دمشق، یک گروه از سرکردگان گروه تروریستی تکفیری «جبهه النصره»، شاخه رسمی «القاعده» در سوریه را به هلاکت برسانند.

عناصر این گروه که تماما از سرکردگان جبهه النصره شمرده می‌شدند، دارای تابعیت‌های غیر سوری بوده و در مزارع «البلدی» به در کمین ارتش سوریه گرفتار شده و همگی کشته شدند.

براساس گزارش‌ها 9 نفر از این عناصر دارای تابعیت سعودی و 6 نفر دارای تابعیت چچنی و همگی از خطرناک‌ترین سرکردگان النصره شمرده می‌شدند که تاکنون در بسیاری از عملیات‌های این گروه تکفیری علیه مناطق امن و نقاط تمرکز و مواضع ارتش سوریه مشارکت کرده بودند.

از بین این سرکردگان کشته شده افرادی مانند ابو الطیب سعودی، ناصر العیسى سعودی، معن المهاجر سعودی، ابو النصر المهاجر چچنی، ابو علاء چچنی، ابو عمر المهاجر چچنی شناسایی شده‌اند.

در این کمین 2 زره پوش وابسته به جبهه النصره نیز منهدم شد.

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

  • آرشیو

  • خبرنامه روزانه

  • Copyright © 2014 معارف الهیة
  • I footnotes