مستبصر پاکستانی: تشیع را در شهری که حتی یک شیعه نداشت، انتشار دادم

فهرست مطلب

یک مستبصر پاکستانی ضمن تشریح چگونگی شیعه شدنش افزود: تا کنون 100 نفر را شیعه کرده ام و در این راه با خطرهای بسیاری روبرو بوده ام.

به گزارش «شیعه نیوز»، “میر اعظم خان” مستبصر پاکستانی در گفت و گویی با پایگاه عربی آستان مقدس حسینی گفت: حدود 35 سال پیش شیعه شدم و در حالی تشیع را در شهرم (که اغلب صوفی مذهب هستند) تبلیغ کردم و انتشار دادم که حتی یک شیعه هم در آن وجود نداشت.

وی افزود: مانند آبا و اجداد خود به مسجد می رفتم اما هنگامی که 40 ساله شدم به فکر تحقیق در مذاهب افتادم و در این راه از کتابخانه خود که حدود 10 هزار کتاب داشت کمک گرفتم. سپس با “سید عارف حسین الحسینی” رهبر شیعیان جعفری پاکستان دیدار کردم و پس از آن دیدار سه ساعته مطمئن شدم که مذهب اهل بیت علیهم السلام حق است و شیعه شدم.

این مستبصر تصریح کرد: تا کنون 100 نفر را شیعه کرده ام و در این راه با خطرهای بسیاری روبرو شده ام که آخرین آنها تیراندازی به سمت خودم و سه فرزندم بود.

“میر اعظم خان” افزود که در حال حاضر در حال آماده کردن دیوان شعری درباره اهل بیت علیهم السلام است و این کار را برای بهشت انجام نمی دهد بلکه آنها را شایسته اطاعت دیده است.

انتهای پیام/ر.ش

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *