صفحه اصلی ارتباط باما درباره ما رایانامه خبر خوان

مستبصر پاکستانی: تشیع را در شهری که حتی یک شیعه نداشت، انتشار دادم

یک مستبصر پاکستانی ضمن تشریح چگونگی شیعه شدنش افزود: تا کنون 100 نفر را شیعه کرده ام و در این راه با خطرهای بسیاری روبرو بوده ام.

به گزارش «شیعه نیوز»، “میر اعظم خان” مستبصر پاکستانی در گفت و گویی با پایگاه عربی آستان مقدس حسینی گفت: حدود 35 سال پیش شیعه شدم و در حالی تشیع را در شهرم (که اغلب صوفی مذهب هستند) تبلیغ کردم و انتشار دادم که حتی یک شیعه هم در آن وجود نداشت.

وی افزود: مانند آبا و اجداد خود به مسجد می رفتم اما هنگامی که 40 ساله شدم به فکر تحقیق در مذاهب افتادم و در این راه از کتابخانه خود که حدود 10 هزار کتاب داشت کمک گرفتم. سپس با “سید عارف حسین الحسینی” رهبر شیعیان جعفری پاکستان دیدار کردم و پس از آن دیدار سه ساعته مطمئن شدم که مذهب اهل بیت علیهم السلام حق است و شیعه شدم.

این مستبصر تصریح کرد: تا کنون 100 نفر را شیعه کرده ام و در این راه با خطرهای بسیاری روبرو شده ام که آخرین آنها تیراندازی به سمت خودم و سه فرزندم بود.

“میر اعظم خان” افزود که در حال حاضر در حال آماده کردن دیوان شعری درباره اهل بیت علیهم السلام است و این کار را برای بهشت انجام نمی دهد بلکه آنها را شایسته اطاعت دیده است.

انتهای پیام/ر.ش

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

  • آرشیو

  • خبرنامه روزانه

  • Copyright © 2014 معارف الهیة
  • I footnotes