صفحه اصلی ارتباط باما درباره ما رایانامه خبر خوان

حضور سفیر جدید فرانسه در حرم امام علی(علیه السلام) + عکس

سفیر جدید فرانسه در عراق پس از حضور در حرم مطهر امام علی(ع) با بیان اینکه برای اولین بار است به این مکان آمده این سفر را جذاب و شگفت انگیز توصیف کرد.

به گزارش معارف الهیه از خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ «مارک باریتی» سفیر جدید فرانسه در بغداد با حضور در آستان مقدس حرم امام علی(ع) به زیارت بارگاه مطهر حضرت امیرالمؤمنین(ع) شرفیاب شد و با حجت الاسلام والمسلمین نزار حبل المتین تولیت آستان علوی دیدار کرد.

تولیت آستان طی این دیدار ضمن شرح جوانب تاریخی و ارزشمند عمارت حرم مطهر پروژه‌های مهم در حال اجرا را که جهت خدمت رسانی به تمامی زائران و از همه ادیان و مذاهب مى باشد برای می‌ه‌مان آستان بازگفت.

سفیر فرانسه در عراق پس از دیدار با تولیت آستان از اماکن تاریخی عمارت حرم مطهر و پروژ‌ها و ماکت پروژه‌های در حال اجرا بازدید کرد.

مارک باریتی در پایان بازدید خود از آستان طی مصاحبه‌ای با واحد اطلاع رسانی آستان اظهار داشت: برای اولین بار است که به حرم امام علی می‌آیم. این سفر برایم بسیار جذاب و شگفت انگیز بود. به ویژه جوانب تاریخی و دینی این مکان مقدس و زیبایى هاى عمارت بسیار قابل توجه بود.

سفیر فرانسه در رابطه با فضای معنوی حرم مطهر امام علی(ع) گفت: طی ساعاتی که در حرم حضور داشتم شاهد حضور زائرانى از تمامى ملیت‌ها و مذاهب بودم که هاله‌اى از قداست این مکان آنان را احاطه کرده و در فضایى آرام و امن و مرفه مشغول زیارت و عبادت هستند.

ارسال نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

  • آرشیو

  • خبرنامه روزانه

  • Copyright © 2014 معارف الهیة
  • I footnotes