تأکید حضرت آیت الله صافی بر لزوم توجه بیشتر مبلغین و رسانه ها به مهدویت

فهرست مطلب

به گزارش شفقنا،در ابتدای این دیدار حجة الاسلام و المسلمین رحیمیان، تولیت مسجد مقدس جمکران، گزارش مبسوطی از فعالیت ها و برنامه های مراکز مهدوی ارائه نمود.

حضرت آیت الله صافی گلپایگانی نیز با تقدیر و تشکر از اعضای محترم این ستاد و اقدامات انجام شده درباره مباحث مهدوی گفت : حقیر نمی دانم  چطور در این باره مطلبی را به واسطه این کار بسیار مهم عرض کنم، چون مسأله مهدویت بالاترین مطالب و مهم ترین هدف و مقصد است لذا کار شما بسیار با عظمت و مقدس است. خودتان شاکر باشید و این را برای خود افتخاری بزرگ بدانید.

وی در قسمت دیگری ازسخنان خود افزود: محور همه کارهای ما باید مهدویت باشد. مقاصد و اهداف همه باید مقاصد حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف باشد و هر چه در این باره کار کنیم گرچه زیاد هم باشد ولی باز هم کم کار کرده ایم. حوزه ما باید مطلب اصلی را مهدویت و اشاعه فرهنگ مهدوی قرار دهد و رشته های مختلف و علوم متعددی که در این موضوع بزرگ مطرح می شود را دنبال نماید.

این مرجع تقلید شیعیان با اشاره به هجوم دشمنان علیه فرهنگ والای مهدوی اظهار داشت : امروز دشمنان تلاش دارند با ایجاد شبهات، مردم را از فرهنگ مهدوی دور نگهدارند؛ لذا وظیفه همه ما سنگین است و باید پاسخگوی شبهات و اشکالات باشیم. باید عرض کنم اگر کار خوبی در مملکت انجام شود، اول کسی که مسرور می شوند امام زمان علیه السلام هستند و اگر خدای ناکرده کار گناه و خلافی ترویج شود اول کسی که ناراحت می شوند آن وجود مبارک هستند.

حضرت آیت الله صافی تاکید کرد: کسانی که با مردم در ارتباط هستند مانند آقایان وعاظ و مبلغین و رسانه ها بخصوص صدا و سیما وظیفه دارند که ارتباط و توجه مردم را به آن حضرت بیشتر کنند. استاد بزرگ ما حضرت آیت الله العظمی بروجردی اعلی الله مقامه به آقایان طلاب توصیه می کردند که سعی کنید در گفتارها و برنامه ها یاد امام زمان علیه السلام را بیشتر در خاطر مردم زنده نگهدارید و امام زمان علیه السلام را هرگز در مقاصد و کارهایتان فراموش نکنید. اگر مردم با آن حضرت در ارتباط باشند مسلماً بسیاری از مشکلات و ناراحتی های اجتماع برطرف می گردد.

وی در پایان این دیدار با تشکر و آرزوی توفیق برای همه آقایان و اساتید محترمی که در نشر و ترویج فرهنگ مهدوی همکاری دارند و وقت خودشان را صرف این کار مقدس الهی می کنند بیان داشت : حقیر هم دوست دارم با شما بوده و در ثواب این خدمت بزرگ سهیم و شریک باشم

اين مطلب را به اشتراك بگذارید

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در twitter

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *